Katalog POS

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem POS.

Pobierz Katalog

Katalog AGD

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem AGD.

Pobierz Katalog

GRUPA KON-PLAST Sp. z  o.o. Sp.k.

Modła Królewska 28i,
62-571 Stare Miasto.



tel.: +48 63 / 244 - 20 - 64
fax: +48 63 / 244 - 48 - 55
e-mail: biuro@konplast.com.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Małgorzata Filipiak-Ziółkowska
Commercial Director
tel.: +48 696-035-074
e-mail: filipiak@konplast.com.pl



Piotr Marciniak
(POS + AGD Poland)

Sales Manager
tel.:+48 63/244-20-64 ext. 33
tel.:+48 601-290-980
e-mail: marciniak@konplast.com.pl


Karina Chlebowska
(POS Export)

Sales Manager - Export
tel.:+48 63/244-20-64 ext. 24
tel.:+48 692-422-937
e-mail: chlebowska@konplast.com.pl

Marcin Bajor
(Household Poland + Export)
Sales Manager
tel.: +48 603-566-580
e-mail: bajor@konplast.com.pl

Artur Banaś
(Skrzyniopalety Big Box PL + Export)

Sales Manager
tel.: +48 603-049-317
e-mail: banas@konplast.com.pl

 
 

Arkadiusz Kozioł
(POS Poland)

Sales Manager
tel.: +48 602-614-463
e-mail: koziol@konplast.com.pl

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ POLSKA

Renata Małolepsza
Senior Specialist for Sales
tel.: +48 606-263-667
e-mail: malolepsza@konplast.com.pl

 


Ilona Miklas
Specialist for Sales
tel.: +48 48 601-307-208
e-mail: miklas@konplast.com.pl



Dorota Zandecka
Referent for Sales - Poland
tel.: +48 601-383-801
e-mail: zandecka@konplast.com.pl


REALIZACJA ZAMÓWIEŃ ZAGRANICA


Monika Kwiatkowska
Referent for Sales - Export
tel.: +48 48 604 930 705
e-mail: kwiatkowska@konplast.com.pl

 


Agnieszka Skrzypska
Referent for Sales - Export
tel.: +48 601-647-771
e-mail: skrzypska@konplast.com.pl



 Beata Niszczak
Referent for Sales - Export
tel.: +48 602-654-804
e-mail: niszczak@konplast.com.pl


ZAOPATRZENIE


Maciej Małolepszy
Referent d/s zaopatrzenia
tel.: +48 661-377-097
e-mail: malolepszy@konplast.com.pl

Drukuj