• Historia Open or Close

   Początki firmy sięgają 1992 roku, kiedy to brak dostępności na rynku artykułów z tworzyw, zainspirował właścicieli Barbarę i Henryka Kamińskich do założenia prywatnej firmy. Przedsiębiorstwo rozpoczynało w pierwszych latach transformacji ustrojowej jako niewielki, rodzinny zakład produkcyjny.

  Firma starała się być zawsze o krok przed konkurencją. To założenie pozwalało firmie utrzymać stabilną pozycję rynkową, poszerzać perspektywy rozwojowe i podejmować kolejne działania i wyzwania w celu doskonalenia oferowanych produktów i usług. W konsekwencji tego rozwoju firma prywatna Kon-Plast Henryk Kamiński w maju 2012 została przekształcona w spółkę z o.o. i od tego czasu pełna nazwa brzmi: Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.

  Obecnie firma dysponuje halą produkcyjną o powierzchni 3000 metrów oraz wybudowanym w 2015 roku magazynem o powierzchni 1800 metrów. Wszystko po to, aby zamówienia naszych Klientów w dużej części realizować w jak najkrótszych terminach.

   

 • Produkcja Open or Close

  Przedsiębiorstwo wytwarza swoje produkty technologią wtrysku oraz wytłaczania.

  Firma oferuje niezmiennie od lat artykuły POS do wyposażenia lokali handlowych: kosze sklepowe, listwy cenowe, przegrody regałowe, ramki plakatowe i wiele innych akcesoriów niezbędnych w sklepie do prawidłowego wyeksponowania towaru. Od roku 2015 oferta przedsiębiorstwa poszerzona została o artykuły AGD: pojemniki do przechowywania, koszyczki, wiadra, zestawy sałatkowe, pojemniki do ciasta i wiele innych artykułów, których nie sposób wszystkich wymienić.

  Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, a gwarancją ich efektywnego wykorzystania jest gruntowne doświadczenie Prezesa i poziom wykwalifikowanej kadry, która w niezmiennym składzie od lat pracuje na sukces firmy. Atrybuty firmy to: jakość oferowanych produktów, terminowość w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Atrybuty te wprowadziły przedsiębiorstwo do elitarnej grupy firm realizujących zamówienia na rzecz najbardziej renomowanych koncernów europejskich.

  Realizujemy zlecenia od fazy projektu wykonawczego do fazy produkcji. Posiadamy biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne oprogramowanie oraz własną narzędziownię. Wykonujemy formy wtryskowe, głowice, kalibratory.

  Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. sprawnie realizuje najważniejsze cele oraz plany rozwojowe i modernizacyjne. Zgodnie z przyjętą strategią nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku i zmiennych potrzeb różnych grup klientów.

  Jakość naszych usług potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy.

 • Logistyka Open or Close

  Dysponujemy własnymi autami o różnej ładowności co pozwala nam świadczyć usługi logistyczne zawsze na czas. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz kurierami, aby zamówione przez naszych klientów produkty w możliwie szybkim czasie znalazły się u odbiorcy.

  Utrzymywanie optymalnej wielkości zapasów magazynowych pozwala nam realizować zamówienia w ciągu 24 godzin. 

 • Wielka Gala 2016 Open or Close

   

  W warszawskim hotelu Gromada 30 września 2016 r. odbyła się Wielka Gala „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Podczas uroczystości poznaliśmy Laureatów Programów: „Samorządowa Marka Roku” oraz „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Uroczystość w znakomity sposób poprowadzili Dorota Gardias oraz Piotr Gąsowski. Zgromadzonych gości powitał gospodarz wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, który pogratulował obecnym ich sukcesów, jak również podsumował odbywające się w dniach 29-30 września Targi Polish Brands Expo – wydarzenie promujące polskie marki oraz regiony, któremu przyświecało hasło:  „Made in Poland – znaczy jakość”. Targom towarzyszyło również Polish Business Forum, gdzie w formie paneli rozmawiano i dyskutowano m.in. na temat polskiej marki w globalnej gospodarce oraz trendów, które budują jej innowacyjność.

  Słowa uznania i gratulacje Laureatom przekazał również Pan Janusz Piechociński – Wicepremier, Minister Gospodarki w latach 2012 - 2015, a obecnie Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja.

  W tym roku Rada Programowa, w skład której weszli przedstawiciele patronów honorowych,  instytucji współpracujących oraz współorganizatorów, wyłoniła Laureatów Programów:

  • Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – inicjatywy,  której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia. W ramach Programu realizowane są Projekty: „Rzetelni”, „Liderzy Polskiej Gospodarki” oraz „Diamenty Polskiej Gospodarki”.
  • Samorządowa Marka Roku – programu mającego na celu budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów jako silnych marek potrafiących wykorzystać pojawiające się możliwości rozwoju oraz aktywnie współpracych z mieszkańcami, turystami oraz przedsiębiorcami i inwestorami.


  Wręczanie prestiżowych nagród rozpoczęto od poznania uhonorowanych zaszczytnym tytułem „Diament Polskiej Jakości”, „Diament Polskiej Innowacyjności” oraz „Diament Polskiego Eksportu”. Nagrody dla Laureatów wręczyli: Pan Marek Szczepanik – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego i jednocześnie Przewodniczący Rady Programowej oraz Pan Janusz Pietkiewicz – Wiceprezydent Pracodawcy RP. Kolejnymi nagrodzonymi byli Laureaci Projektu „Rzetelni” oraz „Liderzy Polskiej Gospodarki”. Oficjalną część wieczoru zamknęło wręczenie prestiżowych statuetek dla uhonorowanych w Programie „Samorządowa Marka Roku”. Zaszczytne nagrody Laureaci otrzymali z rąk Pana Janusza Piechocińskiego - Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja oraz Pana Jacka Piechoty – Prezesa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Panowie wręczyli również nagrody dla podmiotów zgłoszonych na wniosek patronujących Programowi urzędów Marszałkowskich i Wojewódzkich oraz zgłoszone na wniosek Prezydium Przedsiębiorcy.pl oraz Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług.


  Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Grażyny Łobaszewskiej oraz Mateusza Mijala. Wieczór uświetniła wspaniałym występem Tetiana Galitsyna – zwyciężczyni polskiej edycji programu „Mam Talent”, która znajduje się w piątce najlepszych mistrzów sztuki malowania piaskiem.

  Więcej informacji na stronach: www.polskagospodarka.org.pl (Program „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”) oraz www.samorzady.org.pl (Program „Samorządowa Marka Roku”).

  Patronat programu:

  Współpraca:

  Partnerzy Medialni:

  Organizatorzy:

  Laureaci (Plik w formacie PDF)

   

  Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. otrzymała następujące wyróżnienia:

  • Europejski Certyfikat Rzetelni w Biznesie 2016
  • Lider Polskiej Gospodarki 2016

  View the embedded image gallery online at:
  http://www.konplast.com.pl/o-nas-2/historia#sigFreeId0bcae3a5b2

   

  View the embedded image gallery online at:
  http://www.konplast.com.pl/o-nas-2/historia#sigFreeIde644a8c353