Kieszenie Plakatowe i Stojaki

Kieszenie plakatowe i stojaki plakatowe

Informacja o ofercie, promocjach czy nowych produktach często umieszczana jest na blatach, półkach, stolikach sklepowych, w lokalach gastronomicznych oraz zawieszana na szybach. Aby zapewnić odpowiedni przekaz plakatu czy ulotki musimy umieścić wydruk w stojaku lub kieszeni plakatowej.
 • Czytaj Więcej...

  Oferowane przez nas stojaki plakatowe idealnie sprawdzają się do eksponowania grafiki reklamowej. Stojaki wykonane są z tworzywa sztucznego z materiału PMMA czyli wysokiej jakości akrylu o grubości 2 mm. Stojaki te są bardzo stabilne i solidne. Komponują się z każdym wystrojem sklepu czy lokalu usługowego. Najczęściej dostępne są w formatach od A3 do A8 w pionie lub poziomie. Jednakże istnieje możliwość wykonania dowolnego wymiaru.

  Najpopularniejszym stojakiem reklamowym jest Stojak plakatowy typu L, gdzie między ścianki bezbarwnego akrylu umieszczony jest plakat, który wraz z odpowiednią grafiką skutecznie zwróci uwagę klienta. Natomiast Stojak plakatowy tupu T oraz „Berkel” idealnie sprawdzą się w lokalach gastronomicznych do ekspozycji menu, a także na biurkach, ladach sklepowych. Dodatkowym atutem jest także to, że informacja umieszczona w stojaku typu T lub „Berkel” jest widoczna obustronnie, gdyż ustawiony jest on prostopadle do podłoża.


  Z kolei stojaki daszkowe są bardzo często stosowane do umieszczania informacji produktowych, regulaminów. Najczęściej klienci zamawiają format od A5 do A7 w pionie lub poziomie. Mamy także możliwość wykonania każdego wymiaru stojaka daszkowego pod zamówienie klienta.


  Stojak reklamowy z akrylu wysyłany jest do klienta w folii zabezpieczającej, która chroni przed porysowaniem i otarciami, które mogą wyniknąć podczas transportu. W większości stojaków folia ochronna znajduje się po obu stronach produktu. Folia zabezpieczająca zazwyczaj występuje w kolorze białym, niebieskim lub przeźroczystym i doskonale zabezpiecza nasze stojaki przed uszkodzeniem czy zarysowaniem.


  Oferujemy także szeroką game stojaków plakatowych typu L z folii PCV o grubości 0,7 mm. Stanowią one zamiennik stojaka plakatowego z akrylu. Stojak informacyjny z PCV jest wykonany z folii antyrefleksyjnej, w tylnej części posiada dwa zagięcia, pomiędzy które wsuwa się plakat czy ulotkę. Standardowo dostępne są w formatach od A4 do A6 w pionie lub poziomie.


  Dość popularnym nośnikiem reklamy w powierzchniach sklepowych jest także kieszeń plakatowa. Posiadamy kieszenie plakatowe z taśmą klejącą, magnetyczną, kieszenie plakatowe typu U oraz z kieszenie z oczkami metalowymi, z trzema gięciami bądź kieszenie wodoszczelne.

  Kieszenie plakatowe chronią plakat czy ulotkę przed czynnikami zewnętrznymi i pozwalają na umieszczenie ich w dowolnym miejscu w zależności od powierzchni mocującej. Kieszenie plakatowe wykonane są z antyrefleksyjnej folii PCV o grubości 0,3 mm.


  Kieszenie plakatowe typu U przeznaczone są do umieszczenia ulotki wewnątrz ramki, natomiast kieszeń z oczkami metalowymi służy do zawieszenia plakatu w dowolnym miejscu.

  W celu zabezpieczenia przed zniszczeniem informacji z ceną artykułu służą specjalne osłonki cenowe, które dostępne są z metalowym oczkiem z folii o grubości 0,2 mm oraz osłonki cenowe z 1 oczkiem z miękkiej foli PCV błysk/błysk. Osłonka cenowa z miękkiej folii błysk/błysk może służyć także jako kieszeń do ulotki, plakatu, czy identyfikatora, można ją także przywiesić w dowolnym miejscu. Dostępne są w formatach od A4 do A7.


  Ramki plakatowe z tworzywa sztucznego oferowane są w formatach od A1 do A6. Plakat zostaje umieszczony  w ramce za pomocą otworu, gdzie wsuwamy plakat wraz z kieszenią plakatową typu „U” wykonaną z folii antyrefleksyjnej o grubości 0,3 mm. Kieszeń chroni plakat przed czynnikami zewnętrznymi.

  Ramki plakatowe doskonale sprawdzają się wraz z całym zestawem statywu teleskopowego, w skład którego wchodzi: podstawa statywu z uchwytem do rurki oraz statyw teleskopowy z plastikowym hamulcem zewnętrznym i uchwytem T do ramki. Do tego zestawu dopiero dołączamy plakat informacyjny wsunięty do ramki plastikowej. Podstawki do statywu dostępne są w wersji z tworzywa sztucznego oraz stalowe malowane proszkowo i występują w kolorach szarym i czarnym. Całość stanowi doskonałą reklamę dla produktu w dowolnym miejscu związanym z handlem. Rurki teleskopowe do stojaka wykonane są aluminium anodowanego, istnieje także możliwość docięcia rurek do każdego wymaganego rozmiaru. W miejscu gdzie nie ma możliwości postawienia stojaków na prostej powierzchni można je przymocować np. do koszy sklepowych za pomocą Uchwytu DK, który przymocowany do rurki teleskopowej i koszyka sklepowego doskonale poinformuje o kolejnych promocjach. 

  Ramki plakatowe mogą być produkowane w różnych kolorach według potrzeb klienta czy wizualizacji sklepowej. Standardowo posiadamy ramki plakatowe w kolorach: czerwonym, zielonym, żółtym, transparentnym, siwym, niebieskim, czarnym, białym i pomarańczowym.

  Ramki z tworzywa sztucznego są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe, można używać ich wielokrotnie poprzez zmianę tylko plakatu wewnątrz, co daje szerokie możliwości reklamy w sklepach czy marketach.