Listwy cenowe

Listwy Cenowe

Listwy cenowe stanowią niezbędne wyposażenie każdego sklepu, nie tylko samoobsługowego, marketu, hipermarketu, ale także magazynu czy hurtowni. Służą w celu odpowiedniego, trwałego uporządkowania asortymentu i skutecznego wyeksponowania cen i niezbędnych informacji o produkcie. Ma to tym większe znaczenie, że cena danego produktu wielokrotnie decyduje o dokonaniu transakcji zakupu towaru.


 • Czytaj Więcej...

  Jako producent listw cenowych posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę tych profili, która uzależniona jest przeznaczenia i rodzaju danej półki sklepowej.
  Możemy wyróżnić:
  uniwersalne listwy cenowe z obustronną taśmą klejącą:
  DBR, DB, DBR+DBH, HE, NO, DX,


  Listwy cenowe wciskane:
  HSAC, IP, HAM, DX, LS, TE, MOEKS, UT, PEK wciskany, CC, DBX, LG


  Listwy cenowe do półek szklanych i drewnianych:
  GLS, CC


  Listwy cenowe do organizacji towarów na półce, do przegród regałowych:
  EXLUSIVE, L-RAIL


  Listwy cenowe do półek szklanych i drewnianych:
  GLS, CC


  Listwy cenowe do regałów i koszy z drutu:
  KE, PC-KOSZ, Kątownik
  Etykiety wahliwe DRA 30, 39, 52, 73 na drut o średnicy: 4, lub 5 lub 6 mm


  Listwy cenowe do półek typu np.: Tego, Storebest, Linde, Adams, Decor-Metall, Wanz-Siegel, Hansa Martens, Hermes, Detroit, Fortezza, Ucge, Arneg.

  Profile Grupy Kon-Plast sprawdzają się doskonale w utrzymaniu cen pod przezroczystą pokrywą, a kolorowe paski z danymi kanału cenowego nadają handlowcom możliwość branding’u i kodowania kolorami wybranej sekcji. Dzięki naszym listwom cenowym możemy zapewnić porządek i estetykę cen na półkach.
  Listwy cenowe posiadają przezroczystą osłonkę przeciwpyłową, najcześciej wraz z  dwustronną taśmą klejącą. Wykonane są z polistyrenu, PCV, plexi lub PET. Stosowane granulaty są najwyższej jakości, przede wszystkim renomowanych producentów. Standardowo produkujemy listwy w  kolorze transparentnym, białym, niebieskim, zielonym, czerwonym, żółtym, czarnym, wg palety RAL
  Wymiary oraz kształty dostosowane są do potrzeb Klienta. Grupa Kon-Plast jako producent listw cenowych może zagwarantować Klientom cenówki sklepowe oraz listwy półkowe najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Najczęściej listwy docinane są na żądany, wymagany  wymiar, odcinek, długość klienta.
   Listwę przykleja się do regału mocną piankową lub przezroczystą taśmą. Cenę umieszcza się za przezroczystą, sztywną  osłonką z PCV. Listwy cenowe stosowane są przez większość supermarketów w Polsce, jak i za granicą. Montaż listwy cenowej jest z reguły bardzo łatwy, jak i umieszczanie w niej niezbędnych informacji o produkcie.
  Oznaczanie każdego produktu ceną jest niezmiernie czasochłonne i dlatego obecnie stosuje się w większości marketów, sklepów samoobsługowych listw, w których umieszczone są najważniejsze informacje.
  Listwy cenowe to gwarancja czytelnej prezentacji cen produktów, a także wysoka wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju warunki użytkowania. Materiał jest odporny na zarysowania.