Katalog POS

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem POS.

Pobierz Katalog

Katalog AGD

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem AGD.

Pobierz Katalog

 • Historia Open or Close

   Początki firmy sięgają 1992 roku, kiedy to brak dostępności na rynku artykułów z tworzyw, zainspirował właścicieli Barbarę i Henryka Kamińskich do założenia prywatnej firmy. Przedsiębiorstwo rozpoczynało w pierwszych latach transformacji ustrojowej jako niewielki, rodzinny zakład produkcyjny.

  Firma starała się być zawsze o krok przed konkurencją. To założenie pozwalało firmie utrzymać stabilną pozycję rynkową, poszerzać perspektywy rozwojowe i podejmować kolejne działania i wyzwania w celu doskonalenia oferowanych produktów i usług. W konsekwencji tego rozwoju firma prywatna Kon-Plast Henryk Kamiński w maju 2012 została przekształcona w spółkę z o.o. i od tego czasu pełna nazwa brzmi: Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k.

  Obecnie firma dysponuje halą produkcyjną o powierzchni 3000 metrów oraz wybudowanym w 2015 roku magazynem o powierzchni 1800 metrów. Wszystko po to, aby zamówienia naszych Klientów w dużej części realizować w jak najkrótszych terminach.

   

 • Produkcja Open or Close

  Przedsiębiorstwo wytwarza swoje produkty technologią wtrysku oraz wytłaczania.

  Firma oferuje niezmiennie od lat artykuły POS do wyposażenia lokali handlowych: kosze sklepowe, listwy cenowe, przegrody regałowe, ramki plakatowe i wiele innych akcesoriów niezbędnych w sklepie do prawidłowego wyeksponowania towaru. Od roku 2015 oferta przedsiębiorstwa poszerzona została o artykuły AGD: pojemniki do przechowywania, koszyczki, wiadra, zestawy sałatkowe, pojemniki do ciasta i wiele innych artykułów, których nie sposób wszystkich wymienić.

  Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, a gwarancją ich efektywnego wykorzystania jest gruntowne doświadczenie Prezesa i poziom wykwalifikowanej kadry, która w niezmiennym składzie od lat pracuje na sukces firmy. Atrybuty firmy to: jakość oferowanych produktów, terminowość w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Atrybuty te wprowadziły przedsiębiorstwo do elitarnej grupy firm realizujących zamówienia na rzecz najbardziej renomowanych koncernów europejskich.

  Realizujemy zlecenia od fazy projektu wykonawczego do fazy produkcji. Posiadamy biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne oprogramowanie oraz własną narzędziownię. Wykonujemy formy wtryskowe, głowice, kalibratory.

  Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. sprawnie realizuje najważniejsze cele oraz plany rozwojowe i modernizacyjne. Zgodnie z przyjętą strategią nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku i zmiennych potrzeb różnych grup klientów.

  Jakość naszych usług potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy.

 • Logistyka Open or Close

  Dysponujemy własnymi autami o różnej ładowności co pozwala nam świadczyć usługi logistyczne zawsze na czas. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz kurierami, aby zamówione przez naszych klientów produkty w możliwie szybkim czasie znalazły się u odbiorcy.

  Utrzymywanie optymalnej wielkości zapasów magazynowych pozwala nam realizować zamówienia w ciągu 24 godzin. 

 • Pracownicy Open or Close

  Na obecną pozycję firmy od lat pracują pracownicy z dużym doświadczeniem zawodowym w branży tworzyw sztucznych. Stawiamy na sprawdzony zespół, który z dużym zaangażowaniem w niezmienionym składzie pracuje na sukces firmy.