Katalog POS

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem POS.

Pobierz Katalog

Katalog AGD

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem AGD.

Pobierz Katalog

Przedsiębiorstwo wytwarza swoje produkty technologią wtrysku oraz wytłaczania.

Firma oferuje niezmiennie od lat artykuły POS do wyposażenia lokali handlowych: kosze sklepowe, listwy cenowe, przegrody regałowe, ramki plakatowe i wiele innych akcesoriów niezbędnych w sklepie do prawidłowego wyeksponowania towaru. Od roku 2015 oferta przedsiębiorstwa poszerzona została o artykuły AGD: pojemniki do przechowywania, koszyczki, wiadra, zestawy sałatkowe, pojemniki do ciasta i wiele innych artykułów, których nie sposób wszystkich wymienić.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami i urządzeniami, a gwarancją ich efektywnego wykorzystania jest gruntowne doświadczenie Prezesa i poziom wykwalifikowanej kadry, która w niezmiennym składzie od lat pracuje na sukces firmy. Atrybuty firmy to: jakość oferowanych produktów, terminowość w realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny. Atrybuty te wprowadziły przedsiębiorstwo do elitarnej grupy firm realizujących zamówienia na rzecz najbardziej renomowanych koncernów europejskich.

Realizujemy zlecenia od fazy projektu wykonawczego do fazy produkcji. Posiadamy biuro konstrukcyjne wyposażone w nowoczesne oprogramowanie oraz własną narzędziownię. Wykonujemy formy wtryskowe, głowice, kalibratory.

Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Sp.k. sprawnie realizuje najważniejsze cele oraz plany rozwojowe i modernizacyjne. Zgodnie z przyjętą strategią nieustannie dostosowuje potencjał przedsiębiorstwa do wymagań współczesnego rynku i zmiennych potrzeb różnych grup klientów.

Jakość naszych usług potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia jakie dotychczas otrzymaliśmy.