Ramki i Akcesoria

Ramki plakatowe

Ramki plakatowe są jedną z najpopularniejszych form prezentacji wizualnej. Wraz z całym zestawem dodatkowych elementów stanowią profesjonalny ekspozytor stosowany w centrach handlowych, marketach, sklepach czy hurtowniach.
 • Czytaj Więcej...

  Oferowane ramki są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego ABS, w których umieszczamy plakat informacyjny, dzięki czemu mamy możliwość zwrócenia uwagi klienta na produkty wyróżnione, promocyjne czy nowości. Ramki do plakatów ustawiane są za pomocą różnych stojaków czy uchwytów. Jedną z możliwości mocowania ramki są uchwyty, za pomocą których można zawiesić ramki, wyróżniamy: uchwyt haczykowy stały lub ruchomy, uchwyt oczkowy stały i obrotowy. W celu łączenia wielu ramek używamy transparentnego łącznika. Dla montażu ramki plakatowej na skrzynkach i koszach dedykowany jest uchwyt skrzynkowy, który wykonany jest z wytrzymałego poliwęglanu. Istnieje także możliwość mocowania ramek równolegle lub prostopadle do powierzchni za pomocą uchwytów magnetycznych. Dodatkowo istnieje możliwość  umieszczenia ramki plastikowej na dowolnym obiekcie za pomocą klamry uniwersalnej; natomiast do mocowania na rurki i inne powierzchnie stosowany jest uniwersalny zacisk z uchwytem do ramki. Ramkę plastikową z plakatem możemy postawić także za pomocą specjalnych podstawek prostych lub skośnych, które wykonane są z poliwęglanu w kolorze transparentnym.

  Ramki plakatowe z tworzywa sztucznego oferowane są w formatach od A1 do A6. Plakat zostaje umieszczony  w ramce za pomocą otworu, gdzie wsuwamy plakat wraz z kieszenią plakatową typu „U” wykonaną z folii antyrefleksyjnej o grubości 0,3 mm. Kieszeń chroni plakat przed czynnikami zewnętrznymi.

  Ramki plakatowe doskonale sprawdzają się wraz z całym zestawem statywu teleskopowego, w skład którego wchodzi: podstawa statywu z uchwytem do rurki oraz statyw teleskopowy z plastikowym hamulcem zewnętrznym i uchwytem T do ramki. Do tego zestawu dopiero dołączamy plakat informacyjny wsunięty do ramki plastikowej. Podstawki do statywu dostępne są w wersji z tworzywa sztucznego oraz stalowe malowane proszkowo i występują w kolorach szarym i czarnym. Całość stanowi doskonałą reklamę dla produktu w dowolnym miejscu związanym z handlem. Rurki teleskopowe do stojaka wykonane są aluminium anodowanego, istnieje także możliwość docięcia rurek do każdego wymaganego rozmiaru. W miejscu gdzie nie ma możliwości postawienia stojaków na prostej powierzchni można je przymocować np. do koszy sklepowych za pomocą Uchwytu DK, który przymocowany do rurki teleskopowej i koszyka sklepowego doskonale poinformuje o kolejnych promocjach. 

  Ramki plakatowe mogą być produkowane w różnych kolorach według potrzeb klienta czy wizualizacji sklepowej. Standardowo posiadamy ramki plakatowe w kolorach: czerwonym, zielonym, żółtym, transparentnym, siwym, niebieskim, czarnym, białym i pomarańczowym.

  Ramki z tworzywa sztucznego są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe, można używać ich wielokrotnie poprzez zmianę tylko plakatu wewnątrz, co daje szerokie możliwości reklamy w sklepach czy marketach.