Stopery Reklamowe

Stopery reklamowe

Stopery reklamowe służą do ekspozycji towarów na ragale sklepowym marketu, sklepu, hurtowni. Umieszczone są na listwie cenowej, gdy jest potrzeba wyróżnienia danego produktu z różnych względów: promocji, nowości, super ceny czy wyprzedaży. Stopery wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów, co powoduje, że odporne są na uszkodzenia mechaniczne.


 • Czytaj Więcej...

  Stopery reklamowe mogą być dostosowane według indywidualnego wzoru klienta. Można umieścić dowolną grafikę i wielkość na potrzeby odpowiedniej ekspozycji towaru. W stałej ofercie mamy stopery w kolorze czerwonym, zielonym, żółtym z różnymi napisami: NOWOŚĆ, SUPER CENA, Z NASZEJ GAZETKI, PROMOCJA, WYPRZEDAŻ.

  Stopery reklamowe wykonany są z tworzywa sztucznego PVC o grubości 0,4 mm. Stopery składają się z 2 części, w której na jednej jest obustronny napis, który ustawiony jest prostopadle do listwy cenowej. Natomiast  druga cześć ma przezroczyste okienko do ekspozycji ceny o wymiarach: 57 x 40 mm. Wymiary wygiętej części z napisem to: 88 x 60 mm, a  z otworem na cenę: 70 x 60 mm. 

  Z kolei stopery z napisem Z NASZEJ GAZETKI są różnej wielkości. Stoper Z NASZEJ GAZETKI duży ma wymiary: 100 x 85 mm, średni: 145 x 40 mm, mały: 47 x 40 mm.

  Stoper reklamowy stanowi bardzo skuteczny sposób eksponowania danego towaru, przyciąga uwagę klienta, a jego montaż na półce sklepowej jest bardzo prosty poprzez umieszczenie zagiętej części na listwie cenowej.

  W celu dodatkowej ekspozycji towaru posiadamy także w ofercie Uchwyty Super Grip, które przeznaczone są do mocowania stoperu reklamowego na materiale o grubości do 3 mm. Super Grip standard daje możliwość umieszczenia informacji na kartoniku  w sposób prostopadły na listwie cenowej. Posiadamy także uchwyty do cen na półki drewniane z przeznaczeniem do półek regałowych o grubości 20 mm. Natomiast uchwyty do cen na półki druciane dają  możliwość zawieszenia informacji na drut o średnicy do 10 mm. Uchwyty stoperowe Super Grip  występują w kolorze transparentnym. Wykonane są z tworzywa sztucznego.